Rozë

Ky është gjesti i fundit human i moderatores Arbana Osmani , befason fëmijët në nevojë

Autori: Gazeta inFokus 16:51 | 27 December 2021

Moderatorja, Arbana Osmani, njihet shpesh për humanizimin e saj.

E edhe në prag të festave të fundvitit, ajo ka shpërndarë dhurata për fëmijët në nevojë.

Arbana vazhdon të jetë e preferuara e publikut shqiptar, si moderatore e disa prej emisioneve më të shikuara në Shqipëri.

Familja Osmani vizituan shtëpinë e foshnjes “Hana dhe Rozafa” në Tiranë.

Ajo bashkë me bashkëshortin e saj, Eduard Grishaj, këtë mëngjes kanë shpërndarë dhurata për fëmijët në nevojë.

Këtë Arbana e ka bërë të ditur ndërmjet një fotografie në faqen e saj zyrtare në Instagram. /Gazeta inFokus/

Të tjera