Rozë

Ky është emri i vërtetë i Beatrix Ramosaj

Autori: Gazeta inFokus 17:05 | 03 January 2022

Këngëtarja kosovare, Beatrix Ramosaj pas hyrjes në shtëpinë e “Big Brother” është tashmë në krye të mediave rozë.

Para disa javësh, Beatrixa ishte personazhi më i përfolur së bashku me aktorin, Donald Veshaj dhe moderatoren Bora Zemani, për shkak të lidhjes së këngëtares me aktorin.

Por, a e keni ditur se emri i plotë i Beatrixës është Beatrix Kamerolli, madje kështu figuron edhe në profilin e saj zyrtar në “Facebook”.

Më poshtë mund t’i gjeni etiketimet e bëra nga nëna e saj, Antigona dhe deputetja e AAK-së, Time Kadrijaj.

Të tjera