Rozë

Ky është emri i veçantë i vajzës së Muriqit

Autori: Gazeta inFokus 16:06 | 20 November 2020

Futbollisti i kombëtares se Kosovës, Vedat Muriqi është bërë sërish baba natën e kaluar.

Ai dhe bashkëshortja e tij Edibja kanë sjellë në jetë edhe një fëmijë tjetër, shkruan IndeksOnline.

Muriqi ka postuar një fotografi të vajzës së tij të vogël, duke treguar kështu se edhe e ka emëruar me emrin Leyan.

Të tjera