Rozë

Ky është destinacioni i radhës që Tayna ka zgjedhur për pushime

Autori: Gazeta inFokus 09:17 | 19 October 2022

Rep-artistja kosovare, Tayna kishte një sezon të ngjeshur me koncerte dhe mbrëmje muzikore.

Pas përfundimit të sezonit veror, duket se këngëtarja po gjen pak kohë për vetën e saj

Sot, ajo me anë të një “InstaStory” tregoi se ka udhëtuar se po qëndron në Disneyland.

-Advertisement-

“Neja lit”, shkroi ajo sipër imazheve.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Comodita në Las Vegas Market prezanton linjat e reja të dyshekëve për tregun amerikan

Të tjera