Rozë

Ky është dënimi që mori Shqipja dhe Ganiu sonte

Autori: Gazeta inFokus 21:52 | 08 December 2023

Ngjarja sonte eskaloi për dy banorët në shtëpi.

Kjo situatë bëri që vëllaiu i madh të reagoi, shkruan “Kosovarja”.

Shqipe dhe Gani të jetoni në një shtëpi me shumë banor nuk është e lehte…Rasti i sotëm ishte provë e dëshitimit të bashkëjetesës për të dy, tha ndër tjera vëllau i madh.

-Advertisement-

Me këtë rast vëllau i madh i dërgon të dy automatikisht në nomini.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Prince Caffe zgjeron shtrirjen në rajon, arrin marrëveshje bashkëpunimi me zinxhirin kroat Plodine

Të tjera