Rozë

Ky është çmimi i madh që do të marrë fituesi i Big Brother VIP Albania

Autori: Gazeta inFokus 12:44 | 05 October 2021

Sonte me fillim nga ora 20:45 do të fillojë edicioni i parë i Big Brother VIP Albania.

Ndonëse sa i përket emrave të banorëve VIP që do jenë pjesë e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, ende nuk janë bërë të ditur zyrtarisht, dy opinionistët do të jenë Arbër Hajdari dhe Balina Bodinaku, shkruan Reporteri.net.

Banori VIP, fituesi i këtij edicioni të parë, do të fitojë plot 100 mijë euro.

Moderatorja e këtij formati, do jetë Arbana Osmani, derisa ka bërë të ditur se do të zgjas plot 100 ditë.

Ajo gjithashtu zbuloi se do jenë plot 12 banorë.

Të tjera