Lajme

Ky është burri më i mirë në PDK sipas Berat Buzhalës

Autori: Gazeta inFokus 21:59 | 25 October 2020

Berat Buzhala ka thënë se Sami Lushtaku, është personi më i mirë në PDK.

Sipas Buzhales kjo është për faktin se Lushtaku është njëri i besës, e mban fjalën dhe nuk gënjen.

Ai tha se raportet me Lushtakun i ka krijuar gjatë kohës sa ka kandiduar për deputet nga radhët e kësaj partie dhe shtoi se kanë pasur një simpati ndaj njëri-tjetrit.

Klikoni këtu për intervistën e plotë të gazetarit Berat Buzhala dhënë N’Konak me Kosovë Gjocin.

Të tjera