Rozë

Ky është banori që pritet të largohet sonte nga Big Brother VIP

Autori: Gazeta inFokus 22:19 | 09 November 2021

Sonte do të largohet një banor nga shtëpia më e famshme në Shqipëri.

Edicioni i Big Brodher VIP është duke vazhduar me eliminimin e banorëve në çdo “Prime” të ditës së marte dhe të premte.

Sipas një pyetje të bërë nga faqja zyrtare në Instagram e BBVIP, ndjekësit kanë komentuar se ai i cili largohet sonte është Graniti.

Monika, Iliri, Graniti apo Sarah, cili banor mendoni se do të largohet? , ishte pyetja derisa shumica e komenteve të ndjekësve kanë komentuar se Graniti është ai i cili e lë sonte shtëpinë e BBVIP.

Pra, sipas komenteve të publikut që e ndjekin vazhdimisht shtëpinë e famshme do të dalë Grsniti por mbetet të shihet sonte se çfarë do të ndodhë.

Të tjera