Rozë

Ky është banori i eliminuar sonte nga “Big Brother VIP”

Autori: Gazeta inFokus 00:02 | 29 December 2021

Që nga dita e premte deri sot banorët e nominuar janë votuar nga publiku.

Iliri, Meridiani dhe Antonela kanë qenë të nominuarit, ku njëri nga ta do e lë shtëpinë sonte, shkruan lajmi.net.

Moderatorja, Arbana Osmani sapo mori zarfin për të treguar emrin e banorit i cili do e lë sonte shtëpinë duke hequr dorë nga çmimi 100 mijë eurosh.

I eliminuar për sonte është Antonela pas disa javëve qëndrimi në “Big Brother”.

Ndryshe, ajo sot kishte disa surpriza nga “Vëllai i Madh” ku u takua me motrën e saj dhe kuptoi se do bëhet teze e një nipi./

Të tjera