Rozë

Ky është babai i Don Gjonit

Autori: Gazeta inFokus 22:03 | 04 May 2021

“Mafia” është hiti i fundit i reperit senzacional nga Drenica, Don Gjoni

Reperi, që u bë i famshëm brenda natës, tashmë llogaritet një nga rep artistët më të pëlqyer nga publiku.

Pak dihet rreth jetës private të Don Gjonit, pos faktit që është 21 vjeç dhe ka lindur e është rritur në Drenicë.

Reperi, sapo ka zbuluar imazhin e të atit, duke thënë se ai për të është mburojë për gjithçka dhe duke ia uruar ditëlindjen njëkohësisht.

Të tjera