Lajme

Ky do të jetë moti për ditët në vijim

Autori: Gazeta inFokus 23:39 | 13 November 2021

14.11 – Kryesisht me vransira dhe intervale me diell. Në perëndim të vendit mundësi për riga lokale shiu.

15.11 – Vransira dhe intervale me diell. Orëve të mëngjesit përgjatë ultësirave mundësi për mjegull.

16.11 – Kryesisht me vransira.

15.11 – Vransira dhe intervale me diell.Temperaturat minimale në fundjavë zbresin edhe deri në -1C, e maksimalet të shtunën arrijnë deri në 15C, e më pas gradualisht në rënie deri në 11C e 12C të martën e mërkurën.Në fundjavë dominojnë qetësitë, e nga dita e hënë do të fryjë erë e lehtë dhe mesatare nga verilindja e lindja 3-11m/s.Shtypja atmosferike mbetet mbi vlera normale, me tendencë të rritjes javën e ardhshme.

Të tjera