Rozë

Ky detaj i bisedës së Monikës zbulon mashtrimin e produksionit të BBV-së?

Autori: Gazeta inFokus 18:12 | 10 January 2022

Big Brother Albania VIP ka thyer të gjitha shikueshmëritë e mundshme të emisioneve shqiptare.

Ai ka nxjerrur para ekranit të gjitha moshat e mundshme.

Aty personazhet krijojnë lajme ku padiskutim qarkullojnë nëpër media.

E ka pasur momente kur edhe është aluduar se produksioni dhe formati është fallso.

Madje shikuesit vërejnë edhe detajet më të vogla të mundshme.

Olti Curri është personazhi që nuk lë gjë pa komentuar rreth Big-ut. Tashmë atë po e ndihmojnë edhe ndjekësit e tij ku po i dërgojnë detaje që ata po i vërejnë.

Së fundi një ndjekëse i ka dërguar një video ku shfaqet një detaj i rëndësishëm i bisedës së Monikës me Arjolën.

Monika ka dhënë detaje se ka folur me vajzën, dhe kjo gjë bie në kundërshtim me rregullat e programit.

Në një moment Arjola ia bën me shenjë aktores, duke lënë të kuptohet se ka tentuar ta ndalojë së thënë gjëra që nuk duhet.

‘Besoj ke folur në ëndër. Ti nuk mbush fare.’ thoshte Arjola teksa duket se u mundua ta kap situatën nën kontroll.

Ky format televizivë ka marrë shumë shpesh kritika rreth vërtetësis së tij, por që kjo nuk ka ndikuar aspak në shikueshmërinë.

Të tjera