Lajme

Kuvendi miraton propozimin për anëtarët e Komisionit Qendror të Regjistrimit të Popullsisë

Autori: Gazeta inFokus 16:58 | 24 November 2022

Kuvendi i Kosovës e ka miratuar propozimin e Qeverisë së Kosovës për zgjedhjen e anëtarëve të Komisionit Qendror të Regjistrimit të Popullsisë.

Ky propozim është miratuar me 69 vota për dhe asnjë abstenim.

Të tjera