Lajme

Kuvendi mban sot seancën për pandeminë

Autori: Gazeta inFokus 06:54 | 27 January 2022

Kuvendi i Kosovës sot mban seancën ku do të debatohet për pandeminë.

Sipas njoftimit zyrtar, seanca nis në orën 15:00.

Ndërkohë, kujtojmë se kryekuvendari Glauk Konjufca ka rezultuar pozitiv për COVID-19 dhe kjo u bë e ditur dje nga Saranda Bogujevci.

Etiketa:

Të tjera

rel="nofollow"