Lajme

Kuvendi emëron i 6 anëtarët për ndihmë juridike falas

Autori: Gazeta inFokus 18:42 | 16 October 2020

Deputetët e Kuvendit të Kosovës kanë emëruar 6 anëtarët për ndihmë juridike falas, shkruan Gazeta inFokus.

Deputetët e kuvendit me 69 vota për, asnjë votë kundër dhe dy absetnime kanë miratuar emërimin e 6 anëtarëve për ndihmë juridike falas./Gazeta inFokus/

Të tjera