Lajme

Kuvendi aprovon Raportin Vjetor të BQK-së

Autori: Gazeta inFokus 18:30 | 16 October 2020

Deputetët e Kuvendit të Kosovës, kanë aprovuar Raportin Vjetor të Bankës Qendrore të Kosovës, shkruan Gazeta inFokus.

Të pranishëm në sallë ku po zhvillohet seanca plenare e kuvendit ishin 63 deputetë, ku me 45 vota për, 12 vota kundër dhe 9 abstenime është aprovuar Raporti Vjetor i BQK-së/Gazeta inFokus/

Të tjera