Lajme

Paralajmëron Labi: Nga java tjetër mbrëmje muzikore “Kushdo që infektohet le të izolohet në shtëpi”

Autori: Gazeta inFokus 13:26 | 22 February 2021

Pas përfundimit të fushatës zgjedhore, e tubimeve që mbajtën partitë politike ish-deputeti i Kuvendit dhe këngëtari i njohur Labinot Tahiri ka paralajmëruar se do të nisë edhe mbrëmjet muzikore në Ferizaj.

Në profilin e tij në Instagram, këngëtari përveç tjerash tha se që nga java tjetër në lokalet në Ferizaj dhe në gjithë Kosovën do ketë atmosferë festive.

Ai thotë se kushdo që infektohet le të izolohet në shtëpi, por punën nuk do ta ndalojë pasi këtë nuk e bënë as partitë politikë gjatë fushatës.

“Nga java tjetër nëpër lokalet e Ferizajt dhe në krejt lokalet e Kosovës. Tani fushata ka mbaruar rastet janë rritur si pasojë e fushatës! Ani nuk ka dert, tani edhe ne duam të helmohemi, nuk ka dert që fushatat i shtuan rastet”, shkruan Tahiri./Gazeta inFokus/

Të tjera