Rozë

Kush po pozon kështu krejt cullak, veç me kapelë mbi krye?

Autori: Gazeta inFokus 19:04 | 16 July 2019

Si pushojnë pasanikët? Edhe cullak, nëse një fotografi e publikuar në rrjetet sociale mund të merret si shembull.

Kylie Jenner, 21-vjeçare, e cila konsiderohet miliarderja më e re në moshë në planetin tonë, ka pozuar tërësisht e zhveshur, ditë më parë.

Sipërmarrësja e modelja amerikane e ka shpërndarë fotografinë e realizuar në ishullin Turks dhe Kaikos në llogarinë e saj, në Instagram.

View this post on Instagram

vacation mode

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

Të tjera