Rozë

Kush po i mungon Beniadës brenda “Big Brother Vip”

Autori: Gazeta inFokus 17:01 | 07 January 2022

Modelja nga Italia, Beniada Nishani, shihet në një video mjaftë interesante bashkë me blogeren Sarah Berisha, shkruan Gazeta inFokus.

Në një video të publikuar në profilin e saj në Instagram, ajo shihet se po ‘ngacmohet’ nga Sara.

Sara shihet duke i thënë se ‘Ti më ke tradhtuar’, por Beniada me çiltërsinë dhe butësinë e saj vazhdon duke iu arsyetuar asaj, se jo unë nuk mund të jem e tillë.

Ato në këtë video kur edhe Sarah ka qenë ende pjesë e shtëpisë më te famshme në Shqipëri, kanë qenë duke luajtur rolin e aktoreve në nja serial.

“Sa më mungon në BBV Sara Berisha”, është shkruar në një postim në lloagarinë e Beniadës të cilën e ka rishpërndarë edhe Sarah.

Kujtojmë se Sara është eleminuar nga ‘Big Brother Vip’, ndërsa Beniada ka vazhduar rrugëtim e saj brenda shtëpisë./Gazeta inFokus/

Të tjera