Rozë

Kush po e mban peng Instagramin e Luiz Ejllit? Miku i këngëtarit flet “pa dorashka”

Autori: Gazeta inFokus 11:44 | 01 April 2023

Mario Deda miku i Luiz Ejllit, iu është përgjigjur pyetjeve të ndjekësve që kanë të bëjnë me këngëtarin si dhe me situatën më të përfolur sa i përket bllokimit të Instagramit të tij.

Lidhur me çështjen e Instagramit të Luizit, Mario shkruan se “prandaj ka lëshuar një prokurë, sepse dikush tjetër po ja mban peng dhe s’po ia dorëzon, as atyre që ka autorizuar me vetëdije të plotë Luizi”.

Ndërkaq ai ka folur për disa tema duke filluar nga takimi me Kiarën pas daljes së saj jashtë shtëpisë së BBV dhe deri tedeklaratat e Meridianit në emër të tij. Mario i është përgjigjur ndjekësve duke zbuluar detaje.

KEDS zë për një javë afër 200 konsumatorë duke e keqpërdorur energjinë elektrike

Të tjera