Lifestyle

Kush janë tre pornostaret shqiptare që fitojnë milionat me filmat me pullë të kuqe (FOTOT)

Autori: Gazeta inFokus 10:20 | 17 September 2020

Për këto të trija është folur shpesh.

Ato janë janë tashmë të njohura dhe tepër të kërkuara në industrinë e filmave për të rritur.

REPORT AD
Breanne Benson, Alby Rides dhe Myla Sinanaj mund të mos jenë emra të njohur për shqiptarët, por fitojnë miliona euro nga produksionet e huaja për skenat e nxehta që realizojnë, në filmat e tyre.

Emri i vërtetë i Breanne Benson është Benedetta Hamzai. Në moshën 7-vjeçare familja e saj emigroi nga Tirana fillimisht në Itali dhe më pas në SHBA. E nisi karrierën në moshën 19-vjeçare dhe nga 2003 në 2017 ka interpretuar në mbi 300 filma.

Alby Rydes emri i plotë i të cilës është Raunchy Alby Rydes lindi në 16 nëntor 1990 në Majemi të Floridas. Ajo vjen nga një familje shqiptaro-kubaneze. Edhe ajo është tërhequr nga pornografia për t’ju dedikuar familjes.

Të tjera