Rozë

Kush ia dhuroi kujtimet më të bukura Bora Zemanit dhe djalit të saj

Autori: Gazeta inFokus 10:19 | 29 December 2021

Moderatorja nga Shqipëria, Bora Zemani, vjen me një set të ri fotografik bashkë me djalin e saj Arborin, shkruan Gazeta inFokus.

Në vigjilje të festave të fundvitit, ata kanë realizuar disa foto së bashku .

Bora asnjëherë nuk nguron të ndajë privatësinë e saj me publikun, duke i ndarë momentet më të lumtura me djalin e saj.

Sipas një fotografie të publikuar në Instagram , ajo tregon se kujtimet më të bukura të këtij viti, ia ka sjellur mikja e saj Rrezarta./Gazeta inFokus/

Të tjera