Rozë

Kush është shqiptarja e njohur që del gjysmë e zhveshur rrugëve të Tiranës (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 18:46 | 11 May 2017

Blogerja e njohur shqiptare e ka kthyer në modë këtë stil transparent të të veshurit.

Gjatë mbrëmje seë lënë pas Aurela Huxha ka publikura një foto ku ekspozonte trupin e saj të mbuluar vetëm me një tyl.

Ajo k publikuar së fundmi veshjen e plotë.

Krejtësisht e zhveshur dhe me një pallto krahëve Aurela ka turbulluar mendjet e të pranishmëve në një nga eventet e organizuar mbrëmjen e djeshme në Tiranë. Nëse i hedhim një sy Instagramit të saj kjo nuk është hera e parë që blogerja del e ekspozuar vetëm me të brendshme.

Me sa duket frymëzimi ka ardhur nga mbrëmja Met Gala’ ku Kendall Jenner doli gjysmë e zveshur vetëm me një tyl të qëndisur me perla.

Etiketa:
Artmotion platforma më e pasur sportive në shqiptari

Të tjera