Fun & Video

Kush është më i fortë, krokodili apo pitoni? Shikoni luftën e dy krijesave më vdekjeprurëse (Video, +16)

Autori: Gazeta inFokus 17:47 | 02 May 2017

Krokodili është një krijesë vërtetë e frikshme, por dikush frikësohet më shumë nga gjarpri.

Se kush është më i fortë e dëshmon videoja e postuar më poshtë, ku shihen duke luftuar pitoni me krokodilin, transmeton Telegrafi.

Videoja që po qarkullon në rrjetet sociale lirisht mund të quhet lufta e titanëve.

Dhe nëse kurrë nuk e keni parë se si një piton i trashë arrin me trupin e tij të ngufat krokodilin, kjo është mundësia ideale.

Por se kush e ka fituar duelin shikoni videon më poshtë. /Telegrafi/

Marsi sjellë Magjinë në ETC

Të tjera