Rozë

Kush është biondja misterioze në krahët e Noizyt

Autori: Gazeta inFokus 17:39 | 18 August 2022

Reperi Noizy së fundmi është parë me një vajze bionde, por që identiteti i saj nuk është zbuluar.

Vajza misterioze është parë krah reperit në koncertin “Alpha Show”. Fansja e flaktë e reperit ka bërë të njëjtin tatuazh në pjesë e prapme të krahut.

Biondja bukuroshe ka postuar në Instagramin e saj një foto ku duket duke puthur Noizyn dhe një tjetër ku së bashku me “idhullin” e saj kanë treguar tatuazhin.

Ky imazh është ripostuar edhe nga vetë Rigelsi në Instastoryn e tij.

Të tjera