Rozë

Kush e shëmtoj kështu Gjyste Vulajn?

Autori: Gazeta inFokus 18:23 | 02 May 2021

Gjyste Vulaj nuk bën assesi të anshkalohet nga lista e këngëtareve që e teprojnë me grim. Ajo, lyhet shumë dhe në mënyrë ekstravagante.

Me sa dimë, këngëtarja nga Mali i Zi kërkon vetë nga grimerët që ta bëjnë të tillë, shkruan “Kosovarja”.

Qerpikë të mëdhenj artificial, shumë hije, xixa, buzëkuq të ndezur: ky është make-upi “artistik” i Gjystes.

Kur njeriu e shikon këngëtaren, fjala e parë që i bie ndërmend është “tepër”.

Dhe, Gjystes as që i duhet një teprim i tillë.

Të tjera