Lajme

Kurti publikon fotografi me prindërit, vajzën e gruan: Harron t’ia ndal dritat bredhit

Autori: Islam Morina 19:55 | 31 December 2021

Kryeministri i Kosovës Albin Kurti, me anë të një postimi i ka uruar qytetarët për festën e Vitit të Ri.

Në llogarinë e tij në Facebook, Kurti ka publikuar një foto familjare, gjë që nuk e bën edhe shpesh pasi familjen e mban larg mediave dhe jetës së tij prej politikani.

“Me gjyshen dhe gjyshin, nga Lea, Rita dhe unë: Gëzuar 2022!”, shkroi ai. Por kësaj radhe për dallim kur Krsihtëlindjen e uroi me dritat e dredhit fikur, ka harruar ti ndal dritat e bredhit./Gazeta Infokus/

Të tjera