Lajme

Kurti nëpër shi e me çadër shihet duke ecur rrugëve të Prishtinës

Autori: Gazeta inFokus 20:42 | 08 June 2023

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti është parë me çadër teksa ecte rrugëve të Prishtinës.

Nuk dihet për ku është nisur Kurti, poqë lexuesit kanë dërguar video teksa ai po ecte nëpër shi.

Përndryshe, kryeministri Kurti është duke u përballur me kërkesa perëndimore që të rishikojë vendimet e tij për veprimet në Veriun e Kosovës.

Kreu i ekzekutivit thotë se me SHBA-në dhe BE-në ka raporte shumë të mira, por me emisarët e tyre përballet me sfida.

 Anëtarësohu në grupin e Infokus në Viber: GAZETA INFOKUS – VIBER – ANTARËSOHU

Dhe në grupin e Infokus në Facebook: GAZETA INFOKUS – FACEBOOK – ANTARËSOHU

UNI – Universum International College ka hapur afatin për provim pranues në drejtimet Fizioterapi, Teknik Dentar dhe Estetikë & Higjienë…

Të tjera