Lajme

Kurti e Murati i shkojnë në zyre drejtorit të Doganës, mbajnë takim të mbyllur

Autori: Gazeta inFokus 09:21 | 12 August 2022

Kryeministri Albin Kurti bashkë me ministrin e Financave Hekuran Murati kanë mbërritur në drejtorinë e Doganës.

Ata janë pritur nga drejtori i përgjithshëm i Doganës së Kosovës, Agron Llugaliu.

Aktualisht takimi po mbahet me dyer të mbyllura dhe më pas do të ketë deklarime për medie.

Të tjera