FOKUSI NË BUJQËSI

Kurti e Aliu vizitojnë dyqanet në Prishtinë, promovojnë zvogëlimin e përdorimit të qeseve plastike

Autori: Gazeta inFokus 11:55 | 06 November 2023

Kryeministri i Kosovës Albin Kurti dhe ministri i Mjedisit Liburn Aliu sot kanë dalë në dyqanet në qendër të Prishtinës për të promovuar zvogëlimin e përdorimit të qeseve plastike.

T7 po qëndron atje dhe ju sjell pamje:

-Advertisement-Anëtarësohu në grupin e Infokus në Viber: GAZETA INFOKUS – VIBER – ANTARËSOHU

Dhe në grupin e Infokus në Facebook: GAZETA INFOKUS – FACEBOOK – ANTARËSOHU

Artmotion: Jemi të Kosovës, nuk i kemi shkelur ligjet e Kosovës, shpifësit do të përballen me ligjin

Të tjera