Lajme

Kurti bën sot homazhe te memoriali në Izbicë dhe te varrezat e familjes Bogujevci

Autori: Gazeta inFokus 08:27 | 28 March 2023

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, sot bën homazhe te memoriali në Izbicë të Skenderajt në orën 09:30.

Më pas ai do të bëjë homazhe te varrezat e Familjes Bogujevci dhe Duriqi, në Podujevë në orën 11:00

SPAR hap marketin e ri në rr. Muharrem Fejza!

Të tjera