Lajme

Kurti bashkë me ministrin e ri të Shëndetësisë mbajnë konferencë për media

Autori: Gazeta inFokus 12:11 | 05 December 2021

Kryeministri i Kosovës Albin Kurti dhe ministri i Shëndetësisë Rifat Latifi, do të mbajnë konferencë për media.

Kjo konferencë do të mbahet prej orës 14:00, thuhet në njoftimin e Qeverisë së Kosovës.

Në njoftim nuk bëhet e ditur se për çka është thirrur konferenca.

Njëherësh ky adresim para mediave do të jetë edhe i pari për Rifat Latifin, pas marrjes së detyrës.

Të tjera