Rozë

Kurr më shumë se kaq nuk e ka ekspozuar gjoksin Nora

Autori: Gazeta inFokus 15:27 | 03 June 2021

Nora Istrefi njihet për linjat e veçanta që ka.

Me trupin perfekt ajo realizon poza të nxehta, duke mos i munguar edhe në rrjete sociale

Pasi që gjithmonë qëndron aktive, ajo në të shumtën e kohës kalon në lajm.

Këtë herë, me një fustan transparent Nora ka ekspozuar tej mase gjoksin e saj, duke goditur në mënyrë të veçantë.

Në çdo situatë, ajo duket bukur dhe i ka hije secili veprim që bën.

Pajtoheni edhe ju me këtë?

Të tjera