Rozë

Kur vajza e Lutës shkon në mbrëmje të maturës ‘pa’ të brendshme dhe me “zogun” në fushë

Autori: Gazeta inFokus 18:58 | 24 June 2021

Vajza superseksi e politikanit Lutfi Haziri ka marrë vëmendje gjithmonë më paraqitjen e saj.

Ajo njihet për paraqitjet mjaftë provokuese, shkruan InfoKosova.

Në disa fotografi të siguruara, shihet se si Kënga kishte shkuar në mbrëmje të maturës ‘pa’ të brendshme dhe me fustanin e hapur deri të ‘zogu’.

E zjarrtë ishte gjithmonë.

Të tjera