Fun & Video

Kur majmunët gjejnë vendin e papërshtatshëm për të kryer marrëdhënie

Autori: Gazeta inFokus 14:19 | 20 February 2020

Ky është momenti qesharak kur dy majmunë kanë bërë një veprim të papritur mbi kokën e një njeriu.

I pavetëdijshëm që majmunët po bënin seks teksa ai po i mbante mbi trup, një person qëndroi i palëvizur për disa sekonda, derisa majmuni mashkull u rrëzua dhe partnerja i shkoi pas.

Për më tepër shihni videon…

Real monkey business 😳 🙈 😂

Real monkey business 😳 🙈 😂

Gepostet von Daily Mail am Freitag, 1. Juni 2018

Të tjera