Fun & Video

Kur kafshët u përngjajnë njerëzve (FOTO)

Autori: Gazeta inFokus 22:34 | 10 January 2019

Shumë persona thonë se kafshët edhe mund t’ju përngjajnë pronarëve të tyre.

Bile ata thonë se këtë mund ta dallojnë teksa kafshët janë duke ecur me pronarët e tyre në rrugë dhe deri tek vizitat të afërmve që ata bëjnë së bashku.

Sipas një raportimi të Bright Side, ky fakt është vërtetuar edhe shkencërisht, transmeton Klan Kosova.

Këtu më poshtë keni fotografitë që tregojnë se kafshët ngjasojnë me pronarët e tyre.

Të tjera