Rozë

Kunata ja mbushi mendjen Leartes të veproj kështu

Autori: Gazeta inFokus 22:58 | 20 May 2020

Learta Jakupi, nga publiku e njohur më mirë si reja e këngëtares Shyhrete Behluli, kthehet kohë pas kohe në vëmendjen e ndjekësve të saj, shkruan “Kosovarja”.

Learta prej se e njohim është bjonde. Por, nëse menduat që është bjonde natyrale, keni gabuar.

Learta Jakupi është brune me sy të kaltër dhe tashmë është kthyer në origjinë, tek ngjyra natyrale e flokëve, shkruan “Kosovarja”.

Ndryshimi është realizuar në studion e bukurisë së kunates së saj, Njomzes.

Të tjera