Rozë

Kunata e Leartës vishet me fustan të gjatë me ‘xixa’, po duket si ‘loҫkë’ e vërtetë

Autori: Gazeta inFokus 23:42 | 18 May 2020

Neca Tërnava është një emër tani shumë i njohur për publikun.

U bë e njohur si kunata e Learta Jakupit mirëpo paraqitjet e saj përherë plot stil e bënë edhe më të njohur

Necën e gjejmë shumë aktive edhe në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedon shumë ndjekës.

Në foton e fundit ajo është shfaqur e veshur me fustan të gjatë dhe po duket tejet bukur.

Të tjera