Fokus

Kujdes pamje të rënda: Momenti kur viktima mbetet e shtrirë në tokë, pas aksidentit që ndodhi midis Prishtine

Autori: Gazeta inFokus 15:05 | 26 February 2024

Një aksident i rëndë ka ndodhur sot në Prishtinë ku një veturë ka goditur një këmbësor duke e lënë të vdekur në vendin e ngjarjes.

Rastin e ka konfirmuar edhe policia e Kosovës të cilët kanë bërë të ditur që viktima sipas ekipit mjekësor ka ndërruar jetë në vendin e ngjarjes.

Ekipet e Forenzikes tashmë kanë larguar trupin e pajetë të të aksidentuarit para Ministrisë së Arsimit, Shkencës, Teknologjisë dhe Inovacionit.

-Advertisement-

Gazeta Infokus ju sjell pamje nga vendi tek Ministria e Arsimit, kujdes pamjet janë të rënda:

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI

Të tjera