Rozë

Kujdes…! Kjo foto e Luana Vjollcës përbën ‘rrezik’ për njerëzit me zemër të dobët

Autori: Gazeta inFokus 14:17 | 13 May 2017

Moderatorja Luna Vjollca ka vendosur të ndryshojë pamjen e saj.

Pjesë të këtij looku ajo e ka treguar mbrëmjen e lënë pas me disa postime në instastory. Ky model i ri i flokëve e tregon Luanën shumë moderne dhe tepër sexy.

Për të mos folur pastaj për veshjen e saj, të ngjan me një Kardashian bombastike. Edhe pse me disa kile më shumë duhet pohuar se Luana është tmerësisht e zjarrtë në këtë pamje ku nuk nguron të ekspozojë gjoksin dhe këmbët e saj të gjata.

Etiketa:
Ajka e ajkave e super javës sportive në Artmotion me El Clasico

Të tjera