Lajme

Ku janë ofertat më të mira për Bajram?

Autori: Gazeta inFokus 14:02 | 17 April 2023

Për FESTËN e Fitër Bajramit, ofertat dhe zbritjet më të mëdha në vend, i gjeni në Viva Fresh Store, në krejt Kosovën.

ME ZBRITJE ju presin artikuj të ndryshëm ushqimor, artikuj të higjienës personale dhe shtëpiake, enë të ndryshme për servim dhe gatim si dhe mjete pastrimi dhe kopshti.

Po ashtu nëse keni nevojë për t’a përditësuar garderobën tuaj për këtë festë ose për të blerë dhurata të veçanta ju pret një koleksion i gjërë i veshmbathjeve me çmime shumë të volitshme.

 

Fletushka

Mos harroni të shfrytëzoni këtë mundësi të veçantë për të bërë blerje me çmimet më të LIRA ne vend!

Gëzuar Festa e Fitër Bajramit!Anëtarësohu në grupin e Infokus në Viber: GAZETA INFOKUS – VIBER – ANTARËSOHU

Dhe në grupin e Infokus në Facebook: GAZETA INFOKUS – FACEBOOK – ANTARËSOHU

Stone Castle Vineyards & Winery Fituese e çmimeve të shumta në USA Spirits & Wine Ratings 2023

Të tjera