Lajme

Kthehet te familja vajza që u rrëmbye në Drejë të Istogut

Autori: Gazeta inFokus 13:58 | 23 February 2021

Të enjten është raportuar rrëmbimi i një vajze në fshatin Drejë të Istogut. Pas disa ditësh, konkretisht dje policia ka arritur ta arrestojë të dyshuarin B. SH.

“Me ç ‘rast është konfiskuar automjeti me të cilin dyshohet të jetë kryer vepra. Gjatë bastisjes së automjetit janë gjetur dhe konfiskuar: një revole TT cal. 7.62, dy karikatorë, njëzetë e nëntë fishekë, një maskë dhe një brisk.

Viktima e rastit pas intervistimit është liruar dhe i është dorëzuar familjes”, njofton policia.

Të tjera