Lajme

Kryetari i partisë britanike ‘shtyp’ me makinë kameramanin e BBC-së

Autori: Gazeta inFokus 13:32 | 11 May 2017

Makina më te cilët po udhëtonte kryetari i partisë Laburiste britanike, Jeremy Corbyn, ka gati ka përplasur një nga kameramanët e BBC-së, duke i shtypur njërën nga këmbët.
Ngjarja ka ndodhur gjatë një tubim të partisë britanike, njofton “The Independent” dhe raporet fillestare thone se dy nga rrotat e makinës kanë kaluar mbi këmbën e operatorit.

Kameramani mësohet se ka shumë dhimbje por raportohet të jetë “shëndoshë e mire”

Pas incidentit, zoti Corbyn nuk mori pjesë në ngjarjen e parë të fushatës zgjedhore të partisë së tij

Ajka e ajkave e super javës sportive në Artmotion me El Clasico

Të tjera