Lajme

Kryetari i komunës prezanton vëllanë ushtar në Zvicër

Autori: Gazeta inFokus 23:31 | 17 October 2020

Kryetari i Komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri, ka publikuar një foto të vëllaut të tij, përmes së cilës ka treguar se është ushtar në Zvicër.

Përmes një postimi në llogarinë e tij në Facebook, Haziri ka thënë se ai është i dashur, profesionistë dhe mbi të gjitha i dashur për familjen.

“#Ky eshte vllau im Sela Lush Haziri ne sherbim te ushtrise Zvicrane ku jeton.Vllau i vogel,i dashur,profesioniste i mire e mbi gjitha i dashur me familjen!Pinjolli i kater Heronjve te Tokave Shqiptare!”, ka shkruar Haziri.

Të tjera