Lajme

Kryetari i Goppingenit të Gjermanisë mahnitet me punën e fabrikës “Comodita Home”

Autori: Gazeta inFokus 20:33 | 18 July 2023

Kryetari i qytetit Goppingen të Gjermanisë, Alex Maier, bashkë me një pjesë te stafit të tij ka vizituar fabrikën Comodita në Gjakovë.

Ai është shprehur i mahnitur me punën që bëhet në këtë fabrikë dhe cilësinë që e ofron biznesi, raporton Klan Kosova.

Nëpër hapësirat e fabrikës ka qëndruar edhe i pari i Gjakovës, Ardian Gjini.

-Advertisement-

Ai ka potencuar se kanë bashkëpunim me qytetin që udhëhiqet nga Maier dhe se është kënaqësi që para këtij të fundit të prezantohet prodhuesi më i madh i dyshekëve, Comodita.

Kryetari i qytetit Goppingen të Gjermanisë, Alex Maier, bashkë me një pjesë te stafit të tij ka vizituar fabrikën Comodita në Gjakovë.

Ai është shprehur i mahnitur me punën që bëhet në këtë fabrikë dhe cilësinë që e ofron biznesi, raporton Klan Kosova.

Nëpër hapësirat e fabrikës ka qëndruar edhe i pari i Gjakovës, Ardian Gjini.

Ai ka potencuar se kanë bashkëpunim me qytetin që udhëhiqet nga Maier dhe se është kënaqësi që para këtij të fundit të prezantohet prodhuesi më i madh i dyshekëve, Comodita.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
KosovaMed përmbyll vitin me sukses – dhuron donacione për QKMF-në e Junikut

Të tjera