Lajme

Kryesia e AKR mblidhet në ora 11, vendos për koalicionet parazgjedhore

Autori: Gazeta inFokus 10:29 | 13 May 2017

Në ora 11 mblidhet kryesia e AKR ku përfundimisht do të vendos për marrëveshje të koalicionit parazgjedhor ose të shkojë e vetme në zgjedhjet e 11 qershorit.

 

Mbledhja do të mbahet në Swiss Diamond transmeton Infokusi.com

UNICEF-i dhe Devolli Corporation bashkojnë forcat për fëmijët dhe të rinjtë

Të tjera