Lajme

Kryeqyteti i cakton datë hapjes së tregut të fundvitit “Verë N’Dimër”

Autori: Gazeta inFokus 19:08 | 21 November 2023

“Verë N’Dimër”, një prej organizimeve më atraktive të Komunës së Prishtinës, do të hapet zyrtarisht më 28 nëntor.

Lajmin e ka bërë të ditur vet Komuna.

“Ju njoftojmë se për shkak të dekorimeve të fundvitit në sheshin “George Bush”, jemi të detyruar të shtyejmë datën e hapjes së trgut të fundvitit “Verë N’Dimër”. Data e hapjes është 28.11.2023-10.01.2024. A jeni gati për një super atmosferë me muzikë, vallëzim, pije e ushqim?” thuhet në njoftim.

-Advertisement-Anëtarësohu në grupin e Infokus në Viber: GAZETA INFOKUS – VIBER – ANTARËSOHU

Dhe në grupin e Infokus në Facebook: GAZETA INFOKUS – FACEBOOK – ANTARËSOHU

Coffee Show B2B në Zagreb nga Devolli Corporation

Të tjera