Rozë

Kristi gjuan me shuplakë në të pasme Jorin në shtëpinë e BBVA

Autori: Gazeta inFokus 23:13 | 18 April 2023

Vëllai i Madh ka organizuar mbrëmë (e hënë) një festë me pixhame për banorët, të cilët janë argëtuar shumë me lojëra të ndryshme.

Në dhomën e ndjenjës ishte e vendosur një rulotë, në të cilën ishin disa dënime mjaft pikante. Nëse banorët vendosnin që të mos bënin dënimin që iu binte, atëherë do të pinin ‘shots’.

E teksa Kristi e rrotulloi rulotin e fatit, atij i ra si dënim që të gjuante me shuplakë në të pasme një banore të shtëpisë.

-Advertisement-

Kështu ai zgjodhi bukuroshen Jori, e cila u tregua e gatshme që t’i ndihmonte Kristit në ekzekutimin e këtij dënimi.

Jore përndryshe është e nominuar këtë javë bashkë me Nitën, Qetësorin, Deamishelin dhe Elvisin – ku njëri prej tyre do të lërë sonte (e martë) shtëpinë më të famshme në Shqipëri.Anëtarësohu në grupin e Infokus në Viber: GAZETA INFOKUS – VIBER – ANTARËSOHU

Dhe në grupin e Infokus në Facebook: GAZETA INFOKUS – FACEBOOK – ANTARËSOHU

Etiketa:
Albi Mall Superliga rikthehet me betejat për Evropë dhe mbijetesë

Të tjera