Lajme

Kri*i horror në Durrës, ky është 50-vjeçari që u gjet i groposur, dyshohet se u v*a nga vajza e tij

Autori: Gazeta inFokus 10:10 | 23 February 2024

DURRËS- Personi që shihni në foto është Pëllumb Meta, 50-vjeçari, i cili u gjeti i groposur në fshatin Shënanlash të Durrësit. Ai dyshohet të jetë vrarë me armë zjarri nga vajza e tij.

Autorja e dyshuar e krimit është Hygerta Meta, e cila është arrestuar. Sipas informacioneve të Policisë së Durrësit, fillimisht familjarët kanë bërë kallëzim në policisë duke deklaruar të humbur 50-vjeçarin.

Por më pas policia ka gjetur trupin e pajetë të 50-vjeçarit i cili dyshohet se është vrarë me armë zjarri dhe është varrosur brenda rrethimit të banesës nga vajza e tij./ abcnews.al

-Advertisement-

Ngjarje horror në Durrës – Vajza e v*au babain dhe e varrosi në oborr, detaje të reja nga ngjarja e rëndë që kreu studentja

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI

Të tjera