Rozë

Kreu marrëdhënie me 7 basketbollistë, modelja nxjerr videon në shitje

Autori: Gazeta inFokus 14:12 | 19 November 2020

Aliza Jane, një modele në Instagram, e cila është bërë e njohur për aktin seksual që ka kryer me 7 basketbollistë të një skuadre të NBA, ka nxjerrë në shitje videon në fjalë.

Ajo thotë se ekziston një video e aktit të saj seksual me 7 basketbollistët, dhe tani këtë video po e shet për këdo që dëshiron ta blejë.

Sigurisht kundrejt një çmimi të majmë.

Influencierja e Instagram ka folur për natën që ka kaluar me 7 basketbollistët në një hotel në Orlando të SHBA. Gjithçka ndodhi në ditëlindjen e saj.

“Në ditëlindjen time pashë gjithçka. E bëra në një dhomë hoteli dhe pastaj erdhën të gjithë”, tha ajo duke shtuar se bëri seks oral me të gjithë.

E njohur për shkak të kësaj historie, Aliza Jane pa një rritje të menjëhershme të numrit të fansave në Instagram, nga 3 mijë në 32 mijë brenda pak orësh.

ritikave, Aliza iu përgjigj me indiferencë.

“Sapo fitova me 22 mijë Dollarë. Nuk më shqetëson çfarë thonë. Deri në fundjavë do të arrij 100 mijë Dollarë”, tha ajo.

Të tjera